E M K T E C H

Lütfen Biraz Bekleyin

Beklenen an geldi: Togg, satışa başlıyor! - EMK TECH

Beklenen an geldi: Togg, satışa başlıyor!

Yaşanan deprem sonrası NFT açık artırmasını ve özel serinin teslimatını erteleyen Togg, bu ay satışa başlıyor!

Yerli şirketlerin bir araya gelerek oluşturduğu Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu veya kısaca Togg, geçtiğimiz yıl tanıttığı C-SUV modelinin satışına yakın zamanda başlıyor. İlk olarak NFT açık artırması ile 100. yıl özel seri modellerinin satışı ve teslimatı yapılacaktı. Ancak geçtiğimiz günlerde deprem dolayısıyla ileri tarihe ertelendiği açıklandı. Ancak Togg, bu ay satışa başlıyor. İşte detaylar…

Togg, bu ay satışa başlıyor! Sadece NFT açık artırması ve özel seri teslimi ertelendi!

Togg, 2023 adet C-SUV modelinin 100. yıl özel seri olarak üretilmesine ve ön sipariş hakkının Trumore uygulaması üzerinden düzenlenen NFT açık artırmasına katılım sağlanarak kazanılabilmesine karar verdi. Nitekim bu süreç şubat ayının ilk haftasında başladı. Ancak yaşanan depremler nedeniyle ertelenmesine karar verildi.

Bunun ardından 8 Mart’ta yapılan açıklamada NFT açık artırması ile sunulacak olan özel seri Togg modellerinin öncelikli teslimat kapsamından çıktığı söylendi. Bu nedenle gelecek dönemde düzenlenecek açık artırmada NFT alan kişiler özel seri için sipariş vermesi halinde 29 Ekim 2023’te araçlarını teslim alacak.

Bu süreçte bazı kullanıcılar Trumore dijital varlık cüzdanlarındaki AVAX’larını çektiler. Bir kısmı ise cüzdanlarında tutmaya devam etti. Tabii Togg’un bu kullanıcıların cüzdanlarına müdahale etme, AVAX’larına el koyma, bloke etme, satma ve sonra yeniden geri alma gibi yetkisinin olmadığını da belirtelim.

Satış süreci nasıl olacak?

Togg, içinde bulunduğumuz mart ayı içinde web sitesi ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş almaya başlayacak. Bu siparişler ve siparişlerin teslimat sıralaması çekilişle belirlenecek. Daha sonra mart ayı sonunda teslimatlar başlayacak. Yani bu ay yollarda göreceğiz. Yıl sonuna kadar da toplamda 20 bin adet üretilip teslim edilecek.

Kaynak: https://shiftdelete.net/togg-satisa-basliyor

leave a comment

EMK TECH

Hedefimiz güvenilir, kaliteli ürünler geliştirmek ve müşterilerimizi daima memnun etmektir.