E M K T E C H

Lütfen Biraz Bekleyin

Kurumsal - EMK TECH

Kurumsal

HAKKIMIZDA

EMK Teknoloji, İstanbul'da yazılım ve teknoloji sektöründe 10 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren bir firmadır. Sektördeki tecrübemiz, müşterilerimize özel teknoloji çözümleri sunmamızda bize yardımcı oluyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

EMK Teknoloji, özel yazılım çözümleri ve özel donanım geliştirme hizmetleri sunan bir firmadır. Ayrıca, veri analizi ve raporlama hizmetleri, kurumsal web ve mobil uygulama geliştirme, e-ticaret çözümleri, canbus ve makine otomasyon yazılımları, IoT hizmetleri gibi hizmetler de sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik donanım ve yazılım satışı yaparak onların teknolojik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Canbus ve makine otomasyon yazılımları, EMK Teknoloji'nin uzmanlık alanları arasındadır. Canbus, otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılan bir veri iletişim protokolüdür. EMK Teknoloji olarak, canbus teknolojisi ile ilgili yazılım çözümleri sunmaktayız. Bu çözümler, araçlarda veri iletişimini ve işlevselliği geliştirmek için kullanılabilir.

IoT hizmetleri, EMK Teknoloji'nin son dönemde odaklandığı bir alandır. IoT, "nesnelerin interneti" olarak da bilinir ve cihazların birbirleriyle iletişim kurarak veri toplaması, analiz etmesi ve kararlar alması sürecidir. EMK Teknoloji olarak, müşterilerimize IoT hizmetleri sunarak, akıllı evler, akıllı şehirler, akıllı tarım, akıllı lojistik ve diğer birçok alanda çözümler sunuyoruz.

EMK Teknoloji, müşteri memnuniyetini her zaman en öncelikli konu olarak görür. Müşterilerimize, en son teknolojik yenilikleri kullanarak özelleştirilmiş çözümler sunarız. Ekip olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve yenilikçi çözümler sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin kalitesini artırmak için, projelerimizi düzenli olarak kontrol ediyor ve test ediyoruz. Proje sonrası müşterilerimizle düzenli olarak iletişim kurarak, sorunları çözüyor ve sürekli olarak iyileştirme yaparak en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

EMK Teknoloji, müşterilerimize verimli, yenilikçi ve özelleştirilmiş teknoloji çözümleri sunarak, onların başarısına katkıda bulunmaktadır.

Tecrübeli ve uzman ekibimizle yapılan görüşmelerde çıkarılan yol haritası üzerinden projeler aşamalandırılır ve profesyonelce yönetilir.

Müşterilerin yazılıma ait yaşam döngüsü içinde ihtiyaç duydukları yazılım desteği yeni yöntemlerle kullanıcı beklentilerini karşılar.

Gelişen Teknoloji ve artan ihtiyaçları göz önünde tutarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda makine otomasyon sistemleri üretmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Sistem analizcilerimiz ve tecrübeli yazılımcılarımız tarafından geliştirilen özgün çözümlerle projeye kurumsal bir imaj giydirilir.

Gün geçtikçe gelişen teknolojinin ışığında kendini yenilemekte olan bir sirkülasyonda profesyonel yazılım yöntemleri sunulur.

Müşterilerin yazılıma ait yaşam döngüsü içinde ihtiyaç duydukları yazılım desteği yeni yöntemlerle kullanıcı beklentilerini karşılar. 

Tecrübeli ve uzman ekibimizle yapılan görüşmelerde çıkarılan yol haritası üzerinden projeler aşamalandırılır ve profesyonelce yönetilir.

HİZMETLERİMİZ

Dijitalleşen Dünya'da yazılımın avantajlarından alanında profesyonel ekibimiz ile yararlanın.

Elektronik ARGE

Uzman personelimiz ile, müşterilerimiz için özel olarak donanım ve yazılım tasarımı yapıyor ve üretiyoruz.

IOT Projeleri

Çeşitli endüstrilerdeki kuruluşların daha verimli çalışması, daha iyi müşteri hizmeti sunması, karar vermeyi geliştirmek ve işin değerini artırmak, müşterileri daha iyi anlaması için IOT Projeleri sunmaktayız.

Ürün Geliştirme

Müşterinin istediğini, tam zamanında, istenen kalite ve maliyette sunmaktayız. Ürün geliştirmeyi rakip ürünlerin benzerlerini yapmanın ötesine geçirmekteyiz.

End-to-End Çözümler

Uçtan uca, bir sistemi veya hizmeti baştan sona götürebilen eksiksiz bir çözüm tasarlayıp sunmaktayız.

Yazılım Geliştirme

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış yazılım uygulamaları tasarlama ve inşa etme hizmeti sunuyoruz.

Makine Yazılımları Geliştirme

Makine işlemlerinin kontrolü bilgisayar ortamında oluşturulan programlarla gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede makinelerinizin değeri artmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

2500

+

Çalışan Proje

350

+

Devam Eden Proje

25

+

Tamamlanan Proje

350

+

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

    EMK TECH

    Hedefimiz güvenilir, kaliteli ürünler geliştirmek ve müşterilerimizi daima memnun etmektir.